Kryty pro dopravníky, ACHENBACH - CZ,s.r.o.

Popis produktu:

Dodáváme obloukové kryty pro dopravníky ACHENBACH, elektrobubny pro dopravníky VAN DER GRAAF a stěrače FTK. Stavebnicové ocelové garáže, přístřešky, haly a zahradní domky. Střešní plechové krytiny BT, vlnité i trapézové plechy a další sortiment.

Doplňující informace:

Kryty pro dopravníky a mosty slouží pro 100 % ochranu proti nepříznivým klimatickým podmínkám a prašnosti provozu. Máme výhradní zastoupení společností: ACHENBACH GmbH. - kryty pro dopravníky a Van Der Graaf BV. Obchodní zastoupení FTK Fördertechnik, Blachotrapéz a dalších předních evropských a světových výrobců.

Společnost ACHENBACH-CZ působí na českém a mezinárodním trhu od roku 2000 jako obchodně servisní a poradenská firma se sepcializací na dodávky špičkových krytovacích systémů - kryty pro pásové dopravníky "ACHENBACH" a vysoce kvalitních bubnových pohonů pro dopravníky VAN DER GRAAF. Sortiment doplňují vysoce kvalitní stěrače pro gumové pásy německého výrobce FTK. Velmi perspektivní jsou automatické regulační bubny a sestavy o TTK. Kromě prodeje těchto výrobků určených pro výrobce a provozovatele pásových dopravníků dodáváme také profilované plechy pro pláště a střechy staveb a obloukové samonosné vlnité plechy, vyráběné dle zadání odběratelů. Doplňující je sortiment lehkých plechových střešních krytin se vzhledem střešních tašek s navazujícími doplňky pro kompletní střechy. Součástí obchodní činnosti je bezplatné odborné poradenství.


internet: www.achenbach.cz

Poslat zprávuPoslat zprávu
Poslat zprávu:
ACHENBACH - CZ,s.r.o.

Adresa společnosti:

ACHENBACH - CZ,s.r.o.
Fialková 23/553
Třešť
589 01

internet:

www.achenbach.cz

Kontaktní osoby:

Ing. Michal Salamánek
jednatel společnosti
Tel.: +420 777 336 945


jazyková vybavenost:
čeština, němčina, ruština, polština
Kontaktní formulář >>

NON STOP e-mailKontaktní formulář >>

Fotografie

Kryty pro dopravníky Kryty pro dopravníky Kryty pro dopravníky Kryty pro dopravníky Kryty pro dopravníky

Parametry

Název produktu: Kryty pro dopravníky
Značka produktu: Achenbach
Velikost produkce: dle dohody Minimální velikost dodávky: dle dohody
Cena za kus: dle aktuálního ceníku
Copyright © 2001-2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.